DSC04828Wypłacimy organizacjom nie 300 tys. zł, tylko dokładnie 428 tys. 705 zł i 20 gr! – mówiła Iwona Tandecka – Prezes Zarządu Fundacji. W ten sposób zrealizują 25 ciekawych inicjatyw.

Wśród beneficjentów tegorocznego Funduszu Grantowego jest Towarzystwo Przyjaciół Płocka. Zaproponowany projekt nazwano Ludzie i statki – Historia Płocka Wisłą Pisana.

Budżet konkursu w całości składa się z darowizn. W tym roku grono fundatorów tworzą: PKN Orlen S.A., Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz Fundacja Levi Strauss Foundation. Przedstawiciele tych firm przybyli dziś do Domu Technika, aby przekazać symboliczne czeki. Podczas uroczystej gali granty wręczyli Roman Siemiątkowski – wiceprezydent Płocka, Jerzy Nowaliński – wiceprezes Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., Zbigniew Burżacki – kierownik działu Sponsoringu Społecznego i CSR w PKN Orlen S.A. oraz Joanna Kaczmarska – kierownik w Levi Strauss Foundation.

Większa pula pieniędzy na realizację pomysłów nie była jedyną niespodzianką, jaka czekała na beneficjentów podczas poniedziałkowej uroczystości. Kolejną było ogłoszenie konkursu na najlepszy fotoreportaż z realizacji projektu. Do zdobycia nagroda rzeczowa o wartości do 3,5 tys. zł.

Dla sekcji fotograficznej TPP to kolejne wyzwanie – Reportaż z realizacji projektu Ludzie i statki – Historia Płocka Wisłą Pisana.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *