plakat jpgTowarzystwo Przyjaciół Płocka i Szkoła Podstawowa Nr 15 w Płocku zapraszają na zajęcia pn. „Odkrywamy świat na nowo i jest kolorowo” finansowane przez Fundację „Fundusz Grantowy Dla Płocka” w ramach III edycji konkursu  „Wakacje 2014 w Płocku na wesoło”.

Nasz projekt organizowany jest po raz pierwszy, adresowany do wszystkich chętnych dzieci powyżej 5 lat i młodzieży z osiedli: Góry, Ciechomice, Radziwie, Pradolina Wisły. Zajęcia odbywać się będą na terenie Szkoły Podstawowej Nr 15 w Płocku , przy ul. Przyszkolnej 22, od 1 do 31 lipca 2014 r. w godz. 9.00-13.00

UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNE

Rekrutacja:

  1. Do udziału w zajęciach uprawnione są dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni złożą karty uczestnictwa- karta kwalifikacyjna i oświadczenie.
  2. Karta kwalifikacyjna i oświadczenie rodziców zostanie udostępniona od dnia 09.06.2014 na stronach  internetowych:  www.sp15plock.edupage.orgwww.tpp.plocman.pl i w sekretariacie szkoły SP 15.
  3. Wypełnione karty będą przyjmowane od 16.06.2014 od poniedziałku do piątku
    w sekretariacie szkoły w godz. 7-15 i bezpośrednio przed zajęciami.
  4. Złożenie karty uczestnictwa jest zgodne  z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania z dnia 9 grudnia 2009 r. (Dz. U. 2009 nr 218 poz. 1696). Karty niekompletnie wypełnione nie będą przyjmowane.

Zajęcia odbywać się będą według harmonogramu:

WTORKI- zajęcia plastyczne i sportowe

ŚRODY – zajęcia plastyczne i taneczne

CZWARTKI- zajęcia taneczne i sportowe

Prosimy o dostosowanie strojów odpowiednio do rodzaju zajęć.

Dla dzieci regularnie uczestniczących w zajęciach przewidziane są nagrody.

Na zakończenie zajęć odbędzie się 31 lipca 2014 r. od godz. 16.00 PIKNIK

Karta kwalifikacyjna i oświdczenie

Zasady i warunki wypoczynku

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *