logozlotklasyk 2013Informujemy że niedawno utworzona Sekcja Towarzystwa Przyjaciół Płocka – Klasycy Motoryzacji, Strefa 126p, ogłasza Konkurs internetowy Klasyk Roku 2013. Przesłanie konkursu: Rok 2013 dobiega końca. Nasze pojazdy udały się na zasłużony odpoczynek. Trwaj ą intensywne prace przygotowawcze do następnego sezonu, aby znów na zlotach i spotkaniach mogły być prezentowane przez dumnych właścicieli. Nadszedł czas podsumowań. Strefa126.pl i OKMPM proponują wszystkim miłośnikom starej motoryzacji bezprecedensowy konkurs wybór Klasyka Roku 2013. 
Konkurs będzie trwał od 1 do 29 grudnia i będzie polegał na zebraniu jak największej ilości głosów poprzez kliknięcie Lubię to pod zdjęciem na profilu organizatora. Całkowity regulamin konkursu będzie podany do dnia 30 listopada, a przyjmowanie zgłoszeń do konkursu i ich publikowanie odbędzie się od dnia 1 grudnia.
Zwycięzca konkursu otrzyma zaszczytny tytuł Klasyka Roku 2013 oraz dodatkowe nagrody. Dodatkowo zostaną uhonorowane samochody i ich właściciele, które zajmą 2 i 3 miejsce.
Tak więc koledzy szykujcie zdjęcia swoich maszyn.

Konkurs promowany jest przez Ogólnopolski Klub Miłośników Polskiej Motoryzacji. Sponsorem nagrody jest Miesięcznik Miłośników Motoryzacji AUTOMOBILISTA.

Szczegóły wkrótce.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *