plakatZakończył się konkurs. Przesyłam takie krótkie podsumowanie:
Zakończyliśmy głosowanie w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie Klasyk Roku 2013. Po podliczeniu głosów oznajmiamy iż decyzją internautów samochodem roku 2013 został Fiat 126p, którego właścicielem jest Paweł z Poznania. Drugie miejsce zajął Jeep Willys Marcina, a trzecie miejsce Triumph Spitfire Bogdana. Z laureatami skontaktujemy się wkrótce w celu przekazania nagród.

Podsumowując pierwszą edycję chcemy przedstawić kilka ciekawostek z przebiegu konkursu: post był oglądany ponad 52 tysiące razy, oddano ponad 9 tysięcy głosów, zgłoszono 21 aut, trzy zwycięskie samochody otrzymały ponad 5 tysięcy głosów, konkurs pomimo iż był ogólnopolski zdobył głosy z 19 państw na wszystkich kontynentach. Informujemy iż w przyszłym roku w grudniu zorganizujemy drugą edycję konkursu na podobnych zasadach. Przed nami nowy sezon zlotowy 2014, szykujcie zdjęcia i zapraszamy za rok.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i głosującym.

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na FB szykujemy jeszcze kilka niespodzianek. Organizujemy zlot w Płocku 24 maja 2014, przyjedzcie a zobaczycie że było warto.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *