plakatJuż 3.IV wyruszam w podróż z Krakowa do Gdańska. Wsiadam do mojego kajaka i będę wiosłował przez 9 dni. Po drodze zbieram od wszystkich wiadomości, listy i przesłania do butelki, którą na zakończenie podróży wrzucę do Bałtyku.

Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie Artura Michalskiego. Jestem trenerem rozwoju osobistego, coachem oraz zapalonym kajakarzem. Fascynuje mnie wspieranie osób poszukujących w sobie siły, która pozwala patrzeć inaczej na własne życie, na własne marzenia – przez pryzmat możliwości, a nie ograniczeń.Wyprawa w poszukiwaniu MOCY pojawiła się w mojej głowie właśnie podczas ubiegłorocznego spływu z Krakowa do Warszawy. Wierzę, że każdy, niezależnie od własnych ograniczeń  może realizować swoje życie w pełni. Potrzebuje do tego tylko świadomości, że posiada MOC, dzięki której jest w stanie zrealizować swoje marzenia.

W poniedziałek 8 kwietnia w godzinach rannych w płockiej Tawernie odbyło się spotkanie z kajakarzem. Do butelki włożyłem informacje o przystani – Dworcu Wodnym, który TPP proponuje odtworzyć, aby czerpać z niej i w niej moc dla dalszej pracy społecznej na rzecz mieszkańców Płocka i turystów odwiedzających nasze miasto.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *