plakatWitaj nieznajomy znalazco naszego „Listu w butelce”. Pozdrawiamy Ciebie z Polski, leżącej nad piękną rzeką Wisłą wpadającą do Bałtyku! Życzymy Tobie również siły do realizacji własnych marzeń! Jesteśmy przekonani, że każdy niezależnie od własnych ograniczeń może odnaleźć w sobie moc, która będzie pomagać w dążeniu do życia w pełni. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcesz dołączyć swoje przesłanie do tego listu i pozwolisz mu odnaleźć drogę do naszych przyjaciół – tych znanych, ale i nieznajomych również – Z takim przesłaniem wypłynął kajakiem z Krakowa do Gdańska Artur Michalski. W kwietniu 2013 roku gościliśmy go w płockiej Tawernie.

Towarzystwo Przyjaciół Płocka umieściło w butelce list który promował odbudowę Przystani Miejskiej wzorowanej na historycznym Dworcu Wodnym.

W listopadowy wieczór odbyło się ponowne spotkanie z Arturem Michaliskim który podsumował akcję W poszukiwaniu mocy. Na spotkaniu było ok. 50 osób a wśród nich członkowie Towarzystwa Przyjaciół Płocka. 1462905_541538942596090_337767939_n

Moc jest w każdym z nas. Pomagajmy innym realizować ich własne marzenia, pomagajmy tym, którzy nie chcą uwierzyć, że mają swoją własną moc, która może pomóc innym i może pomóc nam samym.

Płocczanie mają wielką moc, odnajdźcie ją w sobie i realizujcie swoje własne marzenia i pomagajecie innym realizować ich własne stwierdził zaproszony do płockiej Tawerny gość. Przyjadę tu za rok by usłyszeć że odnaleźliście w sobie swoją własną moc i realizujcie marzenia. Zostawił butelkę z marzeniami.

fot.1-8 Marek Ostrowski

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *