mp-9016Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Płocka kibicowali zawodnikom startujacym w Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym. VII Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym objął patronatem Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka oraz Prezydent Miasta Płocka Pan Andrzej Nowakowski.

Prezes Zarządu Głównego WOPR w Warszawie, Sławomir Gicewicz, powiedział, że jest pod ogromnym wrażeniem zarówno poziomu organizacyjnego zawodów jak i gościnności płockich ratowników. Następnie, Prezes Zarządu Głównego WOPR w Warszawie wyróżnił reprezentantów Polski, którzy na ostatnich Mistrzostwach Europy w Ratownictwie Wodnym w Walii w Cardiff, uzyskali świetne wyniki.
W ciągu dwóch dni trwania Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym rozegrano ponad 40 konkurencji w różnych grupach wiekowych, w których rywalizowało ponad 200 najlepszych pływaków i ratowników z całej Polski.

WOPR płocki otrzymał tego dnia samochód marki Toyota Hilux, wyposażony w 3-litrowy silnik diesla o mocy 170 KM i napęd na cztery koła opcjonalnie rozłączony jako napęd na tylną oś.

fot. Beata Jóźwik

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *